Marcus Rashford Neto vrednost: Wiki, poročen, družina, poroka, plača, bratje in sestre

Image
Image

1,35 milijona dolarjev

Marcus Rashford Wiki Biografija

Marcus Rashford se je rodil 31. oktobra 1997 v Wythenshaweu v Manchestru v Angliji in je znan kot nogometni igralec, ki igra za ugledno ekipo angleške premier lige (EPL) Manchester United.

Torej, kako bogat je Marcus Rashford v začetku leta 2018? Po navedbah merodajnih virov ima ta nogometaš 91 milijonov dolarjev neto premoženja, premoženje pa si je nabral iz triletne seniorske kariere na omenjenem področju.

Marcus Rashford neto vrednost 91 milijonov dolarjev

Rashford se je menda že od malih nog zanimal za nogomet, pri petih letih pa je začel igrati za Fletcher Moss Rangers. Dve leti pozneje je postal član akademskega sistema pri Manchester Unitedu in napredoval skozi starostne ekipe, dokler leta 2015 ni bil na klopi prve ekipe, leta 2016 pa je bil dodatek Manchester Unitedu, kjer je igral zanje. v Evropski ligi UEFA v 32nd krogu proti Midtjyllandu. Rashford je začel igrati na položaju Anthonyja Martiala, potem ko se je Martial poškodoval na ogrevanju, in je začel dosegati dobre rezultate že na samem začetku, saj je v svoji debitantski tekmi dosegel dva gola, kar je bil pomemben dodatek k njegovi ekipi, ki je zmagala z 5 – 1 rezultat; s svojim nastopom je postal najmlajši strelec v evropskem tekmovanju. Marcus je nato sodeloval v Premier League na tekmi proti Arsenalu, znova dosegel dva gola – in med to tekmo zagotovil tudi asistenco za svojo ekipo – in postal tretji najmlajši strelec Uniteda v Premier League. Marca 2016 je dosegel še eno opazno predstavo, saj je dosegel edini zadetek na manchestrskem derbiju, pri 18 letih pa je postal najmlajši strelec na derbiju v Manchestru v obdobju Premier lige. Ko je dosegel neverjetne rezultate, je končal sezono 2015-16 in je bil nagrajen z mladim igralcem leta Jimmyja Murphyja, zato je bila Rashfordova pogodba z Manchester Unitedom podaljšana do leta 2020, kar je znatno povečalo njegovo neto vrednost.

Od sezone 2016-17 je José Mourinho, novi vodja ekipe, Marcusu dodelil številko 19. Svoj prvi gol je dosegel avgusta 2016 na tekmi proti Hull Cityju. V naslednjem mesecu je dosegel še tri zadetke, in sicer na tekmah proti Watfordu, Northampton Townu in Leicester Cityju. Februarja je osvojil svojo tretjo trofejo in bil v 77. minuti zamenjava na tekmi proti Southamptonu, nato pa je dosegel ključni gol v 107.th minuti tekme proti Anderlechtu. Na splošno je Rashford imel še eno uspešno sezono.

V sezoni 2017-18 je debitiral avgusta na tekmi proti Real Madridu, v kateri je njegova ekipa izgubila z 2 -1. Konec decembra je Manchester United igral proti Burnleyju in Marcus je na igrišču preživel 90 minut, vendar se je tekma na koncu končala z neodločenim izidom 2:2. V začetku leta 2018 je na igrišču preživel 10 minut, na tekmi proti Strokeu in kasneje dosegel en gol na tekmi proti Yeovilu. Lahko rečemo, da se je trdo delo temu mlademu nogometašu obrestovalo, saj so njegove sposobnosti in trud dosledno priznani.

V zasebnem življenju Marcus ne deli veliko informacij o tej temi – niti govoric o romantičnih razmerjih še ni! Aktiven je na družbenih omrežjih, kot sta Twitter in Instagram, na prvem mu sledi 860.000 ljudi, na drugem pa več kot štiri milijone.