BJ Baldwin Neto vrednost: Wiki, poročen, družina, poroka, plača, bratje in sestre

Anonim

Neto vrednost BJ Baldwina je 800.000 $

Biografija BJ Baldwin Wiki

BJ Baldwin se je rodil 6. septembra 1979 v Las Vegasu v Nevadi v ZDA in je motokros in terenski dirkač, najbolj znan po tem, da je v svoji karieri sedemkrat postal državni prvak v terenskih dirkah. V dirkah je aktiven že od zgodnjih 2000-ih in vsa njegova prizadevanja so pripomogla k temu, da je njegova neto vrednost na mestu, kjer je danes.

Kako bogat je BJ Baldwin? Od konca leta 2017 viri ocenjujejo neto vrednost, ki znaša 800.000 $, večinoma zasluženo z uspehi na dirkah. Preden se je pridružil off road dirkam in Monster Energy, je zmagal na številnih tekmovanjih, a ko nadaljuje kariero, je pričakovati, da se bo njegovo bogastvo še povečevalo.

BJ Baldwin neto vrednost 800.000 $

BJ se je začel zanimati za dirkanje že v mladosti, ko je igral videoigro z naslovom "Ivan Ironman Stewart's Super Off Road". Njegova strast do dirk se je začela razvijati po ogledu prenosa Baja 1000 o najdaljši severnoameriški terenski dirki. Njegova prva izkušnja vožnje je bila z dvosedežnim motorjem Chenowith, ki ga poganja VW, nato pa se je odločil nadaljevati dirkaško kariero. Sestra mu je kupila avto in kmalu se je pridružil seriji dirk prvenstva SCORE, sprva je bil šesti, kasneje pa je zmagal na dirki z naslovom “Baja in Havasu”. Nato je kupil avto Bunderson 10 s Toyotinim pogonom, ki ga je spremenil v avtomobil razreda 1 in se uvrstil na več dirk, preden je zmagal na dirki Buffalo Bills 400. Njegova neto vrednost se je začela povečevati, ko je vstopil v razred Trophy Truck, kupil svoj lastni tovornjak Porter Trophy Truck in vstopil v Primm 300.

Leta 2003 se je Baldwin pridružil dirki Baja 1000, v kateri je končal kot peti, tudi po incidentu med vožnjo. Spoprijateljil se je z legendo Larryjem Raglandom, ki mu je pomagal izboljšati svoje terenske vožnje. Nato bi dobil drugo mesto na dirki "Best in The Desert Vegas to Reno". Nekaj let je prestopil v SPD Trophy Truck, kar mu je kasneje pomagalo pri tekmovanju SCORE Laughlin Desert Challenge 2006. Nadaljeval je z dobrimi predstavami in se v letu večkrat uvrstil med 10 najboljših ter osvojil tudi prvenstvo SCORE 2006. Naslednje leto je zmagal v SCORE Laughlin Desert Challenge in tako postal prvi voznik, ki je zmagal na dirki v dveh zaporednih letih. Od leta 2010 bo zmagal na več dirkah, zdaj pa uporablja Trophy Truck, imenovan "Rampage", sponzorira pa ga Monster Energy. Pojavil se je tudi v več produkcijah, ki vključujejo dirke, ki so jih v glavnem naredili trgovci z avtomobilskimi izdelki in drugi sponzorji.

Za njegovo osebno življenje je znano, da je BJ poročen z Liso Baldwin in imata dva otroka. Je zelo aktiven na družbenih omrežjih, na Instagramu ima več kot 500.000 sledilcev. Ima tudi 18.000 sledilcev na Twitterju in več kot 13.000 sledilcev na njegovem osebnem računu na Facebooku. Njegov javni račun na Facebooku ima več kot 400.000 všečkov. Njegove strani na družbenih omrežjih se redno posodabljajo.